دربارهی ما

سایت ما ، Begoobegir.com پلی است به سمت محصولاتی که در ایران به راحتی پیدا نمیشوند و راه حلی برای خرید ارزانتر از ترکیه است. ما خرید های شما را به خانه شما میاوریم‌. لازم نیست که برای خرید مسافتی طولانی را طی کنید.

هر چیزی که از سایت های فروش آنلاین در ترکیه می خواهید را به راحتی بخرید ، خرید شما میتواند 1 کیلوگرم و یا 20 تن باشد ، فرقی نمی کند. همچنین میتوانید خرید و. پرداخت را شما انجام دهید و یا ما میتوانیم به نام شما خرید را انجام دهیم و شما پرداخت را به ما انجام دهید، ما خریدتان را به راحتی به آدرستان در ترکیه و یا ایران میفرستیم.

این سیستم سالهاست خرید ها و محصولات را از آمریکا به ترکیه و برعکس انجام میدهد. ما با سایت begoobegir.com همین سیستم خرید را از ترکیه به ایران انجام می دهیم. هدف ما بزرگتر کردن این سایت و امکان خرید از ترکیه به و ایران و دیگر کشور های همسایه به ویژه آذربایجان است.

دفاتر شعبه های ما در استانبول و تهران در خدمت مشتریان ما خواهند بود. به زودی شعبه ها و دفاتر ما در شهرهای مختلف ایران شما را در خرید یاری خواهند کرد.

سایت begoobegir.com توسط چهار شریک ترک و ایرانی تاسیس شد‌ه است‌ و در آینده در کشور هایی که دفاتر و شعبه های جدید تاسیس خواهد شد هم شرکا خواهیم داشت‌.

پرسنل Begoobegir.com كه در دفتر استانبول كار مي كنند متشكل از افرادي است كه خدمات لجستيك در ایران و ترکیه انجام میدهند و به زبانهاي فارسي ، تركي و انگليسي مسلط هستند.

به طور خلاصه ، اکنون به لطف اینترنت، خواه در ایران خواه در ترکیه به راحتی محصولی که می خواهید را میتوانید سفارش دهید ، این خرید،گویی که در تر کیه هستید برای شما بسیار راحت خواهد بود …