Hakkımızda

Begoobegir.com olarak İran’da arayıpta bulamadığınız veya ekonomik olarak Türkiye’den daha ucuza temin etme olanağı olan ürünleri ayağınıza getiren bir sistemdir. Türkiye’deki online satış kanallarından istediğiniz her şeyi, ister 1 kg, isterseniz 20 ton hiç farketmez isterseniz siz alın ödemesini siz yapın isterseniz sizin adınıza biz satın alalım ödemesini biz yapalım ve ürünlerinizi ister Türkiye’deki bir adrese teslim edelim isterseniz İran’daki adresinize teslim edelim.

Sistem senelerdir Amerika’dan Türkiye’ye ürün alıp gönderen bir sistemdir. Biz begoobegir.com olarak sistemi Türkiye’den İran’a uyarladık. İlerde başta Azerbeycan olmak üzere Türkiye ve İran’ın diğer komşu ülkelerinede ulaştırmayı hedefliyoruz.

Bu iş için İstanbul ve Tahran’daki ofislerimiz siz müşterilerimizin hizmetinde olacaktır. Yakın bir zamanda İran’ın muhtelif şehirlerinde ofislerimiz size alışveriş yapmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Begoobegir.com İran’lı ve Türkiyeli 4 ortak tarafından kurulmuş olup ileride ofis açacağımız ülkelerdede yerel ortaklarımız olacaktır.

Begoobegir.com un İstanbul ofisinde çalışan elemanları uzun zamandır Türkiye’den İran’a lojistik hizmet veren kişilerden oluşmaktadır ve Tahran ofisindede Farsça, Türkçe ve İngilizce bilen elemanlar mevcuttur.

Kısaca internet sayesinde artık İran’da her istediğiniz ürüne Türkiye’deymiş gibi çok rahat ulaşacaksınız…